Kurumsal

Kablo sektöründe 1999 yılından beri ‘TÜREN KABLO ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.’ olarak Istanbul Karaköy ve Perpa ofislerinde pazarlama ve satış faaliyetlerini yürüten firmamız, 2009 yılında Tuzla’daki kablo üretim tesislerinde Harmonize Kablolar, Enerji kabloları, Kumanda Kabloları, Asansör ve Vinç Kabloları, Dalgıç Pompa Kabloları gibi ürünlerden olusan geniş ürün yelpazesiyle kablo üretimi faaliyetlerine başlamıştır.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası standardlara uygun olarak kablo üretimi yapan TÜREN KABLO, üretime başlamasına paralel olarak Tüv – EN ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemini olusturmuş ve ürün yelpazesinde bulunan ürünler için TSE belgelerini almayı başarmıştır. En yeni teknolojik ekipmanın kullanıldıgı fabrika laboratuarımızda kalite kontrol faaliyetlerinin titizlikle yürütülmesi ilke edinilmiştir.

Misyonumuz

Türen Kablo, sektörün tecrübeli isimlerinden oluşan ekibi ve süreklilik gösteren makine, teknoloji ve insan kaynakları yatırımlarının yanı sıra müsteri ve çözüm odaklı çalışma anlayışıyla, ulusal ve uluslararası pazarlarda tercih edilen markalar arasında edindiği yeri, daha da sağlamlaştırarak, daha çok sayıda tüketiciye ulaşmayı hedeflemektedir.